שאלות ותשובות נפוצות

תשובה: אתר “זה זול” הנו פלטפורמת מסחר מקוונת המאפשר רכישה של מוצרים ישירות מחו”ל במחירים של חו”ל עם תמיכה ושירות מלא בעברית!

תשובה: לא. אנחנו עובדים בצורה וירטואלית בלבד , כולל תמיכה שניתנת בצורה מקצועית ומהירה במגוון דרכים באתר.

תשובה: מרבית המשלוחים באתר נשלחים באמצעות דואר אווירי רשום , הכולל מספר מעקב. זמני האספקה הממוצעים הם 14-60 ימי עסקים כאשר ברוב המקרים המוצר מגיע בתוך כשבועיים שלושה, אלא אם צוין אחרת במפורש בעמוד המוצר.

תשובה: יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות על ידי פתיחת כרטיס תמיכה – כאן. צוות השירות והתמיכה שלנו יספק לכם מענה באופן מהיר ושאר הטיפול יעשה מולו. יש לשים לב כי זמן המשלוח הממוצע הינו 14 ימי עסקים אך הזמן המקסימלי לקבלת המשלוח הינו עד 45 ימי עסקים.

תשובה: זמן האספקה הממוצע הינו בין 14-60 ימי עסקים שהם למעלה משלושה שבועות , במרבית המקרים החבילה תגיע לפני הזמן המקסימלי למשלוח ותמתין לכם בסניף הדואר הקרוב ביותר לביתכם. יש לקחת בחשבון שהחבילות נשלחות מארצות רחוקות כגון: סין, ארצות הברית ועוד. כאשר החבילה נמצאת במעבר בין מדינות לא ניתן לבדוק את הסטטוס ויש להמתין להגעה לנקודת מיון. לבדיקת מיקום החבילה ומעקב יש לבקר בעמוד – מעקב הזמנות.

תשובה: שולחים קריאה לשירות הלקוחות שלנו בעמוד התמיכה , צוות השירות והתמיכה שלנו ידאג לטפל עבורכם במקרה מול הספק ולתת לכם את המענה המקצועי ביותר לכל תקלה. יש לשים לב כי יהיה ניתן להחזיר מוצר אך ורק במקרה בו המוצר פגום שלא כתוצאה משימוש בו ורק במידה והלקוח לא פתח או ביצע שימוש במוצר כלל.

תשובה: לא. לא ניתן להחזיר מוצר שהוזמן במיוחד עבור הלקוח מחו”ל מאחר וזמן המשלוח הינו מעל הזמן המותר בחוק להחזרת מוצר במסגרת 14 ימי עסקים. המקרה היחיד בו יהיה ניתן להחזיר מוצר ו/או לבטל עסקה הינו במקרה של קבלת מוצר פגום שאינו באחריות הלקוח ובמידה והלקוח לא ביצע שימוש במוצר או פתח את האריזה. על הלקוח לוודא לפני הזמנת מוצר באתר שהוא קרא את כל המידע המופיע בעמוד המוצר מאחר ולא יהיו החזרים בטענה של מוצר שונה מהתיאור.

תשובה: כמובן! על ידי כניסה לעמוד הפרופיל האישי > הזמנות , ניתן יהיה לראות את ההזמנות שבוצעו באתר ועל ידי לחיצה על ההזמנה הרצויה יתקבל כל המידע כולל סטטוס ההזמנה ומיקומה. כמו כן ניתן לבדוק בעמוד “מעקב הזמנות” ולאתר את ההזמנה לפי מספר ההזמנה או מספר החבילה שברשותכם.

תשובה: אנו מכבדים את מרבית כרטיסי האשראי , למעט כרטיסי דיירקט(מקומיים בלבד) ועובדים בשיתוף פעולה עם חברת הסליקה הגדולה בעולם – פייפאל paypal.

כמו כן ניתן לשלם באמצעות אפליקציית ביט בצורה פשוטה וקלה.

ניתן לבצע תשלום בכרטיס אשראי גם ללא חשבון/משתמש רשום בחברת פייפאל , אך אנו ממליצים בחום רב להירשם (בחינם) וליצור חשבון שיאפשר לכם לקבל הגנה נוספת עבור כל רכישה שתבצעו באינטרנט , כולל באתר זה זול. לפתיחת חשבון פייפאל בחינם – לחצו כאן.

תשובה: כמובן! האתר שלנו מאובטח בתקנים המחמירים ביותר על פי הדרישות בחוק , כמו כן אתר קונים זול משתמש בשירות של חברת פייפאל העולמית לביצוע סליקות האשראי. דבר שמבטיח לכם שקט נפשי באופן מלא , גם לאחר ביצוע הרכישה שלכם חברת פייפאל מספקת לכם “הגנת הקונה” לכל מקרה בו חלילה נתקלם בשירות/מוצר לקוי.

תשובה: קיימת אחריות על מוצרים בהתאם להנחיות המצוינות בכל עמוד מוצר. יש לבדוק באזור המידע של המוצר את תקופת האחריות. האחריות נעה בין 3 חודשים ל 12 חודשים בהתאם למוצר ולספק.

תשובה: אנו זמינים במגוון דרכים אונליין על מנת לספק לכם מענה מהיר ומקצועי במינימום זמן המתנה. לשאלות כלליות ניתן לפנות דרך הטופס  בעמוד יצירת קשר , על ידי לחיצה כאן. במקרים של תמיכה ושירות הנוגעים במוצרים הנמכרים באתר יש לפתוח כרטיס תמיכה על ידי לחיצה כאן. כמו כן אנו זמינים עבורכם גם בצ’אט אונליין באתר ובדף הפייסבוק של החנות.

לעוד תשובות לשאלות נפוצות , בקרו במרכז העזרה שלנו בקישור: https://zezoll.tawk.help