מדיניות משלוחים והחזרות

בעמוד זה תוכלו למצוא את מירב המידע לגבי תהליך המשלוח באתר וגם לגבי תהליך החזרת המוצרים. נקדים ונציין כי כל המוצרים נשלחים ישירות מהמחסנים של הספקים איתם אנו עובדים בסין. אנו לא מחזיקים מלאים בארץ או חנות פיזית.

משלוחים – כדאי לדעת:

 • כל המוצרים באתר כוללים משלוח חינם , אלא אם צוין אחרת במפורש בעמוד המוצר.
 • זמן המשלוח הממוצע הינו 14-60 ימי עסקים , לא כולל יום ההזמנה, שישי/שבת  וחגים בארץ ובסין. במידה והחבילה נעצרת לבדיקת מכס באחת מתחנות המיון , ייתכן עיקוב של מספר ימים או יותר בהספקה.
 • כמעט כל המוצרים נשלחים עם מספר מעקב , אשר מאפשר לבדוק את מיקום המשלוח בכל עת. למעט מוצרים אשר אינם עוברים את רף המחיר עבור משלוח בדואר רשום , אך עדיין מוצעים עם משלוח חינם (דואר רגיל).
 • מספר המעקב לאיתור מיקום החבילה בכל עת , מסופק לכם במייל אישור ההזמנה ובנוסף תוכלו לעקוב אחר הזמנתכם גם בעמוד הפרופיל האישי שלכם > הזמנות.
 • מידע במספר המעקב שיסופק בעת המשלוח יהיה זמין החל משבועיים מיום ההזמנה , זהו הזמן הממוצע הלוקח לחבילה לסיים את תהליך המכס בסין.
 • קישור לבדיקת מיקום החבילה ע”פ מספר המעקב שסופק לכם: לחצו כאן
 • מוצר שהגיע לסניף הדואר הקרוב לבית הלקוח ואינו נאסף יוחזר באופן אוטומטי לספקים שלנו בסין. במקרה כזה אתר זה זול אינו לוקח באחריות עבור עלות המשלוח.
 • מומלץ לציין מספר טלפון נייד בעת ביצוע הזמנה – הודעת SMS תישלח למספר שיסופק בעת הגעת החבילה לסניף הדואר הקרוב לביתכם.
 • יש לשים לב כי על פי הנהלים של דואר ישראל , במידה וישנו עיכוב במסירת החבילה ללקוח או שהחבילה נתקעה באחד מנקודות המיון בארץ. על הלקוח המזמין לפנות אל דואר ישראל על מנת לברר מה קורה עם החבילה. מאחר והחבילה נשלחת על שם הלקוח המזמין באתר “זה זול” , החברה אינה רשאית לקבל מידע עבור החבילה של הלקוח והדבר מוגבל לנמען בלבד – הלקוח המזמין.

 

תהליך קבלת המוצר בפועל – איך זה עובד?

לאחר ביצוע הזמנה באתר , אנו מוציאים הזמנה עבורכם אצל הספקים שלנו בסין. עם שליחת המוצר על ידי הספק אנו נעדכן את הזמנתכם ונספק לכם מספר מעקב. לאחר כשבועיים מרגע ההזמנה תוכלו לבדוק בכל עת – מהמחשב , טלפון וטאבלט את סטטוס ההזמנה שלכם ומיקום החבילה.

עם הגעת החבילה לסניף דואר הקרוב לביתכם , תקבלו הודעת SMS לנייד שאומרת שעליכם להגיע לאסוף את החבילה. תתחדשו מהמוצר שהזמנתם!

 

 

החזרות מוצרים וביטולים – כדאי לדעת:

 • ניתן להחזיר מוצר פגום בתוך 14 ימים מיום איסוף החבילה מנקודת הדואר. את החבילה לא ניתן להחזיר לסניף הדואר אלא רק באמצעות שליחתה בדואר רשום לכתובת שתסופק לכם.
 • ניתן להחזיר מוצרים אשר לא נעשה בהם שימוש כלל , באריזתם המקורית ובהתאם לתקנון הרכישה. לא ניתן להחזיר: מוצרי ילדים , הלבשה תחתונה, מוצרי היגיינה , בגדי ים , מוצרי חשמלי וגופי תאורה.
 • על מנת שנוכל לטפל בהחזרה ובביטול הזמנתכם על המוצר להגיע אל משרדינו ללא פגם או שימוש קודם.
 • במקרה של החזרת מוצר ו/או ביטול יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בעמוד התמיכה, בצ’אט אונליין או במייל לקבלת אישור וכתובת למשלוח המוצר חזרה. עלות המשלוח להחזרת המוצרים תחול על הלקוח בלבד.
 • על החבילה להישלח חזרה בדואר רשום בלבד הכולל מספר מעקב.
 • אם הגעת החבילה ליעדה , היא תיבדק ולאחר קבלת האישור נבטל את הזמנתכם וכספכם יוחזר בהתאם למקרה.
 • נעלי הליכה/ריצה/ספורט – יש לשים לב כי מאחר וזה זול הינו אתר המתווך בין ספקים בחו”ל לקונים בישראל – לא ניתן להחליף מידות ו/או להחזיר נעליים שנרכשו לספק. חובה על הלקוח לבדוק לפני את המידה הרצויה ואף מומלץ ללכת לחנות פיזית ולבדוק שהמידה שאתם מעוניינים בה אכן תואמת לכם בצורה טובה. כמו כן יש לשים לב כי כל הנעליים באתר נשלחות ללא קופסא – נעליים בלבד. לטובת שילוח זול יותר ומחיר זול יותר ללקוח הסופי. 
 • יש לשים לב כי במקרה של החזרת חבילה – עלות המשלוח אינה חלה על זה זול אלא על הלקוח.

*משלוח סוללות ומוצרים המכילים סוללות, עשוי לקחת יותר מהרגיל בשל אישורים במהלך המשלוח לארץ.

תהליך החזרת מוצר וביטול הזמנה – איך זה עובד?

במקרה וקיבלתם מוצר פגום , יש ליצור קשר באופן מידי עם שירות הלקוחות שלנו באמצעות עמוד התמיכה , צ’אט אונליין או באימייל ולעדכן אותנו על קבלת מוצר פגום / לא תקין בצירוף תמונות המראות את התקלה הקיימת במוצר. לאחר מכן אנו נבצע עבורכם את כל הבדיקות הדרושות מול הספקים שלנו ובמידת הצורך נספק לכם כתובת למשלוח של המוצר חזרה. בסיום התהליך תוכלו לקבל החזר כספי או משלוח מחדש של המוצר ללא תוספת תשלום.

יש לשים לב כי לא יהיה ניתן לבטל הזמנה או להחזיר מוצר שאינו פגום. כל המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל בהזמנה מיוחדת עבור כל לקוח שמבצע הזמנה באתר. חברת זה זול אינה היצרנית של המוצרים הנמכרים באתר ואינה אחראית על טיבם. כמו כן אנו ממליצים לקרוא את כל המידע בעמוד המוצר לפני ביצוע הזמנה.

 

מדיניות מכס

זה זול לא תישא בהפסדים ו/או נזקים שיגרמו לקונה כתוצאה משחרור החבילה באופן עקיף לרבות אך לא מוגבל להוצאות: דלק, תחבורה ציבורית, הפסדים שנגרמו עקב עיכוב החבילה בזמן ההמתנה לשחרורה מהרשויות.

זה זול אינה מבצעת ו/או מתפעלת את ההליכים ו/או צעדים לצורך שחרור החבילה מרשויות שקשורות להליך שחרור החבילה או חלקיה. הליכים אלו הינם באחריותו של הלקוח בלבד.

אין חברת זה זול ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אחראים ו/או ערבים על כל נזק שנגרם לחבילה ו/או מוצר בעת הליך השחרור של החבילה ו/או המוצר מרשויות המתאימות.

זה זול אינו מכסה עלויות הקשורות לאובדן ו/או פגמים בחבילה. במידה וחבילה אבדה ו/או נפגעה טרם נשלחה ו/או במהלך הליך המשלוח, חברת זה זול לא תישא בהוצאות.

 

כיצד ניתן לבטל הזמנה?

לאחר שהזמנה יצאה מהמחסן למשלוח וכעבור 24 שעות מעת ביצוע התשלום, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנהאנא בדקו את מדיניות ההחזרות שלנו המופיעות בתקנון הרכישה, אנו ממליצים בחום כי במידה והנכם מתלבטים וחוששים שאולי תרצו לבטל את ההזמנה לאחר ביצועה , מומלץ לעשות זאת תוך שעתיים שלוש לכל היותר מרגע ביצוע ההזמנה.

*עם יציאת המשלוח ללקוח ומסירת מספר מעקב – לא יהיה ניתן לבצע ביטול הזמנה.

*לא יהיה החזר כספי ו/או ביטול הזמנה במקרה והלקוח לא אסף את החבילה מסניף הדואר/נקודת האיסוף שאליה שויכה החבילה. באחריות הלקוח לאסוף את החבילה עם קבלת הודעה מסניף הדואר/מהאתר. 

בביטול עסקה שלא עקב: (1) פגם או אי התאמה במוצר; או (2) אי אספקה במועד שנקבע בעסקה; או (3) כל הפרה אחרת של תנאי העסקה- תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהצרכן סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק

 

*עודכן לאחרונה 19/04/2020

מנסים לאתר את החבילה שלכם? לבדיקת סטטוס המשלוח ומיקום החבילה. יש ללחוץ על הכפתור למטה ולהזין את מספר החבילה שקיבלתם או את מספר ההזמנה שלכם. את מספר החבילה תוכלו למצוא באזור האישי > הזמנות > לחיצה על ההזמנה > הערות להזמנה.